Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Finał grupy B. Bartz, Żupiński, Seifert-Salk, Bruinsma

Obsada finału grupy B: (od krawężnika) Żupiński, Seifert-Salk, Bruinsma, Bartz.

Reszta Świata rozgromiła Niemców w sobotnim meczu. Do końca zawodów pozostał jeszcze finałowy bieg w zawodach grupy B.

Bieg 15
Reprezentacja Niemiec30
2 : 4
59Reszta Świata
  • Anders Thomsen1
  • Max Dilger0
  • Peter Kildemand3
  • Rene Deddens2
Bieg 14
Reprezentacja Niemiec28
3 : 3
55Reszta Świata
  • Kai Huckenbeck3
  • Jakub Jamróg1
  • Lukas Fienhage0
  • Andrzej Lebiediew2

Tak prezentuje się tor w Dohren.

Bieg 13
Reprezentacja Niemiec25
0 : 5
52Reszta Świata
  • Robert Lambert3
  • Mark Rissw
  • Daniel Kaczmarek2
  • Michael Haertelw

Mark Riss zanotował upadek i został wykluczony z powtórki. W drugiej odsłonie wyścigu na tor upadł Michael Haertel.

Kto zwycięży w finale grupy B?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Grupa B (bieg 8). Bartz, Knudsen, J. Tebbe, van der Steen (u)

 

Grupa B (bieg 7). Żupiński, Seifert-Salk (d), Bruinsma (d), F. Wachs (w/u)

 

Bieg 12
Reprezentacja Niemiec25
1 : 5
47Reszta Świata
  • Rene Deddens0
  • Andrzej Lebiediew3
  • Max Dilger1
  • Jakub Jamróg2
Bieg 11
Reprezentacja Niemiec24
2 : 4
42Reszta Świata
  • Michael Haertel0
  • Peter Kildemand1
  • Mark Riss2
  • Anders Thomsen3
Bieg 10
Reprezentacja Niemiec22
4 : 2
38Reszta Świata
  • Lukas Fienhage1
  • Daniel Kaczmarek0
  • Kai Huckenbeck3
  • Robert Lambert2

Grupa B (bieg 6). Bruinsma, van der Steen, Knudsen, F. Wachs

Grupa B (bieg 5) Seifert-Salk, Bartz, Żupiński, J. Tebbe

Bieg 9
Reprezentacja Niemiec18
1 : 5
36Reszta Świata
  • Andrzej Lebiediew3
  • Michael Haertel0
  • Anders Thomsen2
  • Max Dilger1
Bieg 8
Reprezentacja Niemiec17
2 : 4
31Reszta Świata
  • Mark Riss2
  • Robert Lambert1
  • Lukas Fienhage0
  • Peter Kildemand3
Bieg 7
Reprezentacja Niemiec15
5 : 1
27Reszta Świata
  • Jakub Jamróg1
  • Rene Deddens2
  • Daniel Kaczmarek0
  • Kai Huckenbeck3

Grupa B (bieg 4): Żupiński, Seifert-Salk, Knudsen, van der Steen

Grupa B (bieg 3): Bruinsma, F. Wachs, J. Tebbe (d), Bartz (w/u)

Bieg 6
Reprezentacja Niemiec10
1 : 5
26Reszta Świata
  • Peter Kildemand3
  • Michael Haertel0
  • Robert Lambert2
  • Max Dilger1
Bieg 5
Reprezentacja Niemiec9
3 : 3
21Reszta Świata
  • Daniel Kaczmarek0
  • Mark Riss2
  • Jakub Jamróg3
  • Lukas Fienhage1
Bieg 4
Reprezentacja Niemiec6
2 : 4
18Reszta Świata
  • Kai Huckenbeck2
  • Andrzej Lebiediew1
  • Rene Deddens0
  • Anders Thomsen3

Grupa B (bieg 2): Bartz, Seifert-Salk, Knudsen, Bruinsma

Grupa B (bieg 1): van der Steen, Żupiński, Wachs, J. Tebbe

Bieg 3
Reprezentacja Niemiec4
2 : 4
14Reszta Świata
  • Max Dilger2
  • Daniel Kaczmarek3
  • Michael Haertel0
  • Jakub Jamróg1
Bieg 2
Reprezentacja Niemiec2
1 : 5
10Reszta Świata
  • Andrzej Lebiediew2
  • Mark Riss1
  • Anders Thomsen3
  • Lukas Fienhage0
Bieg 1
Reprezentacja Niemiec1
1 : 5
5Reszta Świata
  • Peter Kildemand2
  • Kai Huckenbeck0
  • Robert Lambert3
  • Rene Deddens1

Za kilka chwil zawody się rozpoczną.

W Dohren odbędzie się jeszcze turniej indywidualny. Wezmą w nim udział: Joerg Tebbe (Niemcy), Karol Żupiński (Polska), Fabian Wachs (Niemcy), Henry van der Steen (Holandia), Matthias Bartz (Niemcy), Jonas Seifter-Salk (Dania), Geert Bruinsma (Holandia), Jonas Knudsen (Dania) oraz rezerwowi Timo Wachs i Marc Leon Tebbe (obaj Niemcy).

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Przed rokiem drużyna Reszty Świata pokonała Niemcy 48:42.

Relacja na podstawie baansportfansite.nl.

    Komentarze (28)

    Niemcy Reprezentacja Niemiec30
    NrZawodnik1234567Suma
    9Kai HuckenbeckK. HuckenbeckKai Huckenbeck0233311
    10Rene DeddensR. DeddensRene Deddens102*025+1
    11Mark RissM. RissMark Riss1222w7
    12Lukas FienhageL. FienhageLukas Fienhage01*0102+1
    13Max DilgerM. DilgerMax Dilger211105
    14Michael HaertelM. HaertelMichael Haertel0000w0
    Reszta Świata Reszta Świata59
    NrZawodnik1234567Suma
    1Peter KildemandP. KildemandPeter Kildemand2*331312+1
    2Robert LambertR. LambertRobert Lambert32*12311+1
    3Andrzej LebiediewA. LebiediewAndrzej Lebiediew2*133211+1
    4Anders ThomsenA. ThomsenAnders Thomsen332*3112+1
    5Daniel KaczmarekD. KaczmarekDaniel Kaczmarek30002*5+1
    6Jakub JamrógJ. JamrógJakub Jamróg1312*1*8+2