• Jaimon Lidsey1
  • Chris Holder2
  • Rohan Tungatew

Punktacja: 4-3-2-1.

Wyścig przerwany. Na drugim łuku upadek zanotował Rohan Tungate. Został wykluczony z powtórki.

• Justin Sedgmen0

Upadek Jacka Holdera na pierwszym łuku, wyścig został przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

Jack Holder do ostatnich metrów gonił Rohana Tungate'a, ale nie zdołał wyprzedzić swojego rywala.

Dobiegła końca runda zasadnicza. Bezpośredni awans do finału A uzyskali: Max Fricke, Chris Holder i Jaimon Lidsey. W finale B pojadą z kolei: Rohan Tungate, Nick Morris, Jack Holder oraz Justin Sedgmen.

Bieg 20
  • Ryan Douglasu
  • Jaimon Lidsey3
  • Sam Masters1

Ryan Douglas zanotował upadek na drugim łuku. Szybko się pozbierał i opuścił tor.

Bieg 19
  • Todd Kurtz2
  • Jordan Stewart1
  • Zach Cook0
  • Chris Holder3

Pewne zwycięstwo Chrisa Holdera, który wpadł na metę na jednym kole.

Bieg 18
  • Zane Keleher2
  • Ben Cook0
  • Nick Morris3
  • Justin Sedgmen1

Nick Morris zwyciężył z przewagą niemal całej prostej nad rywalami.

Bieg 17
  • Rohan Tungate1
  • Kye Thomson0
  • Brady Kurtz2

Kolejne pewne zwycięstwo Maxa Fricke'a. 23-latek może być już pewny udziału w finale A.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 16
  • Zane Keleher1
  • Kye Thomsonw

Na drugim łuku upadek zanotował Kye Thomson. Został wykluczony z powtórki.

W drugiej odsłonie wyścigu zdecydowanie najlepszy był Chris Holder. Jego młodszy brat - Jack - na dystansie uporał się z Zanem Keleherem.

Bieg 15
  • Justin Sedgmen3
  • Todd Kurtz0
  • Ryan Douglas1

Do ostatnich metrów o wygraną walczyli Justin Sedgmen i Brady Kurtz. Minimalnie lepszy był 27-latek.

Bieg 14
  • Ben Cook0
  • Zach Cook1
  • Sam Masters2

Zacięty bratobójczy pojedynek o trzecie miejsce. Ostatecznie minimalnie lepszy był Zach Cook.

Bieg 13
  • Jaimon Lidsey0
  • Max Fricke2

Max Fricke przedzierał się z końca stawki. Zdołał awansować na drugą pozycję, ale nie uporał się z Nickiem Morrisem.

W czołówce klasyfikacji panuje ogromny ścisk i zanosi się na fantastyczną walkę o pierwszą trójkę i o prawo jazdy w finale B.

Bieg 12
  • Jack Holder3
  • Brady Kurtz1
  • Nick Morris2

Wyścig bez emocji. Pewne zwycięstwo odniósł Jack Holder.

Bieg 11
  • Jaimon Lidsey2

Jaimon Lidsey po słabszym starcie napędził się po zewnętrznej i przeszedł na drugie miejsce. Todd Kurtz do końca atakował Zane'a Kelehera.

Bieg 10
  • Jordan Stewart3
  • Kye Thomson2
  • Ben Cook1

Zdecydowane zwycięstwo Jordana Stewarta. Na pierwszym łuku upadek zanotował Ryan Douglas, ale szybko się podniósł i wyścig nie musiał być przerywany. Douglas wraca do parkingu o własnych siłach.

Bieg 9

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Chris Holder próbował zaatakować Maxa Fricke'a, ale popełnił błąd i nie przedarł się na czoło stawki.

Kto zwycięży w 9. biegu?

Po dwóch seriach startów na prowadzeniu ex aequo znajdują się Max Fricke i Jaimon Lidsey. Tuż za nimi są Justin Sedgmen i Sam Masters, którzy zdobyli po 5 punktów.

Bieg 8
  • Jordan Stewart0

Justin Sedgmen prowadził od startu do mety, ale musiał uważać na ataki rozpędzonego Jacka Holdera.

Bieg 7
  • Sam Masters3
  • Todd Kurtz1

Tym razem wyścig bez większych emocji. Stawka dość mocno się rozciągnęła.

Bieg 6
  • Ben Cook0

Jaimon Lidsey popisał się najlepszym startem i sięgnął po zwycięstwo, choć musiał uważać na rozpędzonego Chrisa Holdera.

Bieg 5
  • Ryan Douglas2

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Max Fricke. Ryan Douglas uporał się na dystansie z Zanem Keleherem.

Bieg 4
  • Justin Sedgmen2

Upadek na wyjściu z pierwszego łuku zanotował Kye Thompson. Wyścig został przerwany. Thompson wykluczony z powtórki biegu. W drugiej odsłonie biegu stawka dość mocno się rozciągnęła.

Bieg 3
  • Brady Kurtz3
  • Zane Keleher0

Sam Masters bezskutecznie atakował Brady'ego Kurtza. Zane Keleher nie nawiązał walki z rywalami.

Wyniki pierwszego wyścigu zaprezentujemy Państwu niebawem.

Bieg 2
  • Ryan Douglas0

Zacięty pojedynek Tungate'a z Holderem. Górą obrońca tytułu.

Bieg 1
  • Ben Cook0
  • Jack Holder1

Za kilka chwil start do pierwszego wyścigu.

Po rundzie zasadniczej składającej się z 20 wyścigów, odbędzie się finał B dla zawodników z miejsc 4-7. Triumfator tej gonitwy uzupełni stawkę finału A.

Kto zwycięży w III rundzie IM Australii?

Za nami dwie rundy Indywidualnych Mistrzostw Australii. Na inaugurację w Gillman najlepszy był Max Fricke, natomiast dwa dni później w Mildurze triumfował Chris Holder.

Relacja na podstawie speedwayupdates.proboards.com.