Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wynik meczu został zweryfikowany na 39:47! Kontrola techniczna wykazała, że Marek Lutowicz miał nieregulaminowy gaźnik. Wszystkie punkty zdobyte przez tego zawodnika zostały anulowane.

Koniec spotkania! Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonuje Wilki Krosno 50:39!

• Andriej Karpow1

Andriej Karpow daleko z tyłu. Defekt Hansena na trzeciej pozycji.

Power Duck Iveston PSŻ Poznań wygrywa spotkanie w Krośnie!

• Władimir Borodulinu

Bieg przerwany. Kraksa na pierwszym łuku. Najpierw na tor upadł Nicklas Porsing, później podniosło Krcmara, który uderzył w Borodulina. Porsing i Krcmar wstali, Borodulin usiadł na torze. Porsing jest zdolny do jazdy. Powtórka w pełnej obsadzie, gdy się okaże, że każdy z zawodników może kontynuować zawody.

Władimir Borodulin nie jest zdolny do jazdy w tym biegu.

Hansen próbował naciskać Krcmara, jednak bezskutcznie.

• Lars Skupień2

Bieg bez historii. Defekt Lutowicz na czwartej pozycji.

Zastępstwo za polewaczkę. Trwa roszenie toru.

Czy Wilki Krosno odwrócą losy tego spotkania?

• Andriej Karpow3

Bieg przerwany. Nierówny start. Sędzia ogląda powtórki. Edward Mazur otrzymuje ostrzeżenie. Powtórka w pełnej obsadzie.

Ponownie start i rozegranie pierwszego łuku zadecydowało o kolejności na mecie.

Awarii uległa polewaczka. Do roszenia nawierzchni wykorzystywana będzie straż pożarna, która obecna jest na stadionie.

Dwie minuty przerwy dla Andrieja Karpowa, który pojedzie bieg po biegu. Nie będzie równania toru po 10 biegu.

• Władimir Borodulin1

Rezerwa taktyczna. Andriej Karpow w miejsce Larsa Skupienia.

Start i pierwszy łuk zadecydowały o kolejności na mecie.

Bieg 9
72.22 sek.
Wilki Krosno21
1 : 5
29Power Duck Iveston PSŻ Poznań
  • Edward Mazurw

Bieg przerwany. Na tor upadł Edward Mazur. W momencie upadku Mazur był na ostatnim miejscu, a prowadził Eduard Krcmar.

Edward Mazur zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Eduard Krcmar najlepiej ze startu. Nowak pojechał przy krawężniku na pierwszym łuku i wyszedł na drugie miejsce.

Czy jesteś zaskoczony/a przebiegiem spotkania?

• Patryk Zieliński0

Na trzecim okrążeniu Bellego wyprzedził Karpowa po zewnętrznej.

Bieg 7
70.81 sek.
Wilki Krosno18
3 : 3
20Power Duck Iveston PSŻ Poznań

Ponownie o wszystkim zadecydował start. Mazur próbował się zbliżyć, ale na próbach się skończyło, ponieważ Borodulin i tak wygrał z ogromną przewagą.

Bieg 6
70.69 sek.
Wilki Krosno15
3 : 3
17Power Duck Iveston PSŻ Poznań
  • Mateusz Świdnicki0

Start i pierwszy łuk zadecydował o kolejności na mecie.

Trwa przerwa w zawodach. Prawdopodobnie sędzia analizuje powtórki.

Po obejrzeniu powtórek sędzia uznał, że start był prawidłowy.

Nad stadionem coraz ciemniej. Za chmurami schowało się słońce.

• Lars Skupień1

Bieg przerwany. Nierówny start. Patrick Hansen otrzymuje ostrzeżenie.

Bieg przerwany. Na torze leży Marcel Kajzer, który upadł na wejściu w drugi łuk. Zawodnik PSŻ-u atakował Hansena.

Marcel Kazjer zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Zawodnik PSŻ-u zjechał pod park maszyn w karetce, jednak do samego parkingu wszedł dość żwawo.

Pewna wygrana Davida Bellego. Zawodnicy Wilków Krosno walczyli między sobą o drugą pozycję.

Wydawało się, że David Bellego ukradł start, jednak bieg był kontynuowany. Publiczność w Krośnie oburzona. W stronę sędziego rzucane są wyzwiska.

Sędzia zawodów Paweł Słupski zadecydował, że do ósmego biegu nie będzie równania toru. To wszystko, aby uniknąć przerwania meczu. Po ośmiu dojechanych biegach w przypadku deszczu mecz zostanie zaliczony.

Istnieje duże ryzyko, że spotkanie zostanie przerwane.

Nad stadionem w Krośnie zebrały się ciemne chmury.

• Michał Curzytekw

Bieg przerwany. Na tor upadł Michał Curzytek. Po pierwszym łuku prowadził Curzytek, a tuż za nim był Borodulin. Na drugim łuku Rosjanin przeszedł na prowadzenie, a Karpow odbił drugą pozycję na której znajdował się junior PSŻ-u. Na następnym wirażu ponownie junior wyszedł na 5:1. Na drugim łuku Ukrainiec powtórzył atak i wtedy Curzytek upadł na tor.

Michał Curzytek zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Defekt Karpowa na drugiej pozycji na ostatnim okrążeniu. Ukrainiec zjechał z toru, jednak mimo to postanowił dobiec do mety razem z motocyklem. Sędzia ogląda powtórki, aby ocenić sytuację i zatwierdzić wyniki biegu.

Sędzia zadecydował, że Andriej Karpow zjechał z toru. Wynik biegu: 2:3.

Polewaczka zjechała z toru. Za moment wracamy do rywalizacji.

• Patrick Hansen1

Bieg bez historii. Skupień popełnił błąd i wyprzedził go Hansen.

Bieg 2
72.09 sek.
Wilki Krosno6
1 : 2
3Power Duck Iveston PSŻ Poznań
  • Michał Curzytek2

Curzytek wypchnął Świdnickiego na pierwszym łuku i para gości pewnie wygrała bieg.