Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dackarna Malilla pokonała Kumla Indianernę 47:43 i wygrała rundę zasadniczą Elitserien.

Bieg 15
59.3 sek.
Dackarna Malilla47
3 : 3
43Kumla Indianerna
  • Jacob Thorssell1
  • Chris Holder3
  • Maciej Janowski2
  • Piotr Protasiewicz0
Bieg 14
59.5 sek.
Dackarna Malilla44
3 : 3
40Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren0
  • Kacper Gomólski1
  • Tai Woffinden3
  • Frederik Jakobsen2

Kosmetyka toru.

Bieg 13
59.5 sek.
Dackarna Malilla41
1 : 5
37Kumla Indianerna
  • Maciej Janowski1
  • Chris Holder2
  • Patryk Dudek0
  • Piotr Protasiewicz3
Bieg 12
58.9 sek.
Dackarna Malilla40
1 : 5
32Kumla Indianerna
  • Tai Woffinden2
  • Piotr Pawlicki0
  • Chris HolderRezerwa taktyczna za Ludvig Lindgren3
  • Oliver Berntzon1

Rezerwa taktyczna: Holder za Lindgrena.

Punkt bonusowy dla Dackarny.

Bieg 11
58.2 sek.
Dackarna Malilla39
3 : 3
27Kumla Indianerna
  • Piotr Protasiewicz0
  • Jacob Thorssell2
  • Tai WoffindenRezerwa taktyczna za Joel Andersson3
  • Patryk Dudek1

Zastępstwo zawodnika: Andersson za Bjerre.

Rezerwa taktyczna: Woffinden za Anderssona.

Kosmetyka toru.

Bieg 10
58.9 sek.
Dackarna Malilla36
3 : 3
24Kumla Indianerna
  • Joel Andersson0
  • Kacper Gomólski1
  • Chris Holder3
  • Maciej Janowski2
Bieg 9
58 sek.
Dackarna Malilla33
2 : 4
21Kumla Indianerna
  • Patryk Dudek2
  • Piotr ProtasiewiczRezerwa taktyczna za Christoffer Selvin1
  • Frederik Jakobsen0
  • Tai Woffinden3

Zastępstwo zawodnika: Selvin za Bjerre.

Rezerwa taktyczna: Protasiewicz za Selvina.

Bieg 8
58.8 sek.
Dackarna Malilla31
3 : 3
17Kumla Indianerna
  • Jacob Thorssell2
  • Christoffer Selvin0
  • Oliver Berntzon1
  • Chris Holder3

Kosmetyka toru.

Bieg 7
58.5 sek.
Dackarna Malilla28
3 : 3
14Kumla Indianerna
  • Ludvig Lindgren1
  • Maciej Janowski3
  • Piotr Protasiewicz2
  • Piotr Pawlicki0
Bieg 6
58 sek.
Dackarna Malilla25
5 : 1
11Kumla Indianerna
  • Chris HolderZastępstwo zawodnika za Kenneth Bjerre0
  • Oliver Berntzon3
  • Tai Woffinden1
  • Jacob Thorssell2

Zastępstwo zawodnika: Holder za Bjerre.

Bieg 5
59.2 sek.
Dackarna Malilla20
3 : 3
10Kumla Indianerna
  • Kacper Gomólski3
  • Ludvig Lindgren2
  • Piotr Pawlicki0
  • Joel Andersson1

Kosmetyka toru.

Bieg 4
58.6 sek.
Dackarna Malilla17
5 : 1
7Kumla Indianerna
  • Chris Holder1
  • Patryk Dudek2
  • Christoffer Selvin0
  • Frederik Jakobsen3
Bieg 3
58.1 sek.
Dackarna Malilla12
4 : 2
6Kumla Indianerna
  • Oliver Berntzon3
  • Piotr Protasiewicz2
  • Jacob Thorssell1
  • Ludvig Lindgren0
Bieg 2
58.5 sek.
Dackarna Malilla8
3 : 3
4Kumla Indianerna
  • Christoffer Selvin2
  • Frederik Jakobsen3
  • Joel Andersson1
  • Kacper Gomólski0
Bieg 1
59.5 sek.
Dackarna Malilla5
5 : 1
1Kumla Indianerna
  • Kacper GomólskiTaśma Piotr Pawlicki3
  • Tai Woffinden1
  • Maciej Janowski2
  • Piotr ProtasiewiczZastępstwo zawodnika za Kenneth Bjerre0

Zastępstwo zawodnika: Protasiewicz za Bjerre.

Pawlicki wjechał w taśmę. Zmieni go Gomólski.

Za Kennetha Bjerre stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

 

W pierwszym meczu Dackarna wygrała 53:37.

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie svemo.se.

    Komentarze (39)

    Dackarna Malilla Dackarna Malilla47
    NrZawodnik1234567Suma
    9Maciej JanowskiM. JanowskiMaciej Janowski2*321210+1
    10Piotr PawlickiP. PawlickiPiotr Pawlickit0000
    11Oliver BerntzonO. BerntzonOliver Berntzon331*18+1
    12Jacob ThorssellJ. ThorssellJacob Thorssell12*221*8+2
    13Patryk DudekP. DudekPatryk Dudek2*21*05+2
    14Frederik JakobsenF. JakobsenFrederik Jakobsen33028
    15Kacper GomólskiK. GomólskiKacper Gomólski3031*1*8+2