Najnowsze Wyniki/Kalendarz
II runda DMPJ w Zielonej Górze
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra17
NrZawodnik1234567Suma
1Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch233210
2Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch03w03
3Nile TufftN. TufftNile Tufft21014
Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów21
NrZawodnik1234567Suma
4Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3t238
5Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak12339
6Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski11204
Polonia Piła Polonia Piła Polonia Piła17
NrZawodnik1234567Suma
7Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński22026
8Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewski33w39
9Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwański101ns2
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław7
NrZawodnik1234567Suma
10Patryk WojdyłoP. WojdyłoPatryk Wojdyło31127
11Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowskansnsnsns0
12Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnikansnsnsns0
SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań19
NrZawodnik1234567Suma
13Marek LutowiczM. LutowiczMarek Lutowicz233311
14Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek13217
15Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek01001
Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra24
NrZawodnik1234567Suma
16Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder23128
17Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak23229
18Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32117

Francepol Falubaz najlepszy w Zielonej Górze.

Bieg 18
  • Nile Tufft1
  • Bartosz Curzytek0
  • Nikodem Bartoch2
  • Marek Lutowicz3
Bieg 17
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Mateusz Tonder2
  • Kamil Pytlewski0
  • Norbert Krakowiak1
Bieg 16
  • Wiktoria Garbowskans
  • Piotr Gryszpiński2
  • Brak zawodnikans
  • Paweł Staniszewski3

ZOBACZ WIDEO Grand Prix w Częstochowie od 2021 roku? To możliwe!

Bieg 15
  • Paweł Staniszewskiw
  • Kamil Pytlewski2
  • Krystian Iwańskins
  • Rafał Karczmarz3
Bieg 14
  • Marek Lutowicz3
  • Patryk Wojdyło2
  • Michał Curzytek1
  • Brak zawodnikans
Bieg 13
  • Damian Pawliczak2
  • Nikodem Bartoch3
  • Norbert Krakowiak1
  • Nile Tufft0

ZOBACZ WIDEO Fotokomórka w żużlu jest potrzebna co najmniej od dwóch lat

Kosmetyka toru.

Bieg 12
  • Rafał Karczmarz2
  • Wiktoria Garbowskans
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Patryk Wojdyło1
Bieg 11
  • Damian Boduch0
  • Marek Lutowicz3
  • Nile Tufft1
  • Michał Curzytek2

Defekt Boducha.

Wiktorii Garbowskiej dziś na torze nie zobaczymy.

 

Bieg 10
  • Mateusz Tonder1
  • Paweł Staniszewski3
  • Damian Pawliczak2
  • Piotr Gryszpiński0
Bieg 9
  • Michał Curzytek3
  • Mateusz Bartkowiak2
  • Bartosz Curzytek0
  • Kamil Pytlewski1

ZOBACZ WIDEO Nie tylko Sparta ma problem z juniorami. Dotyczy to większości klubów

Kosmetyka toru.

Bieg 8
  • Patryk Wojdyło1
  • Norbert Krakowiak2
  • Brak zawodnikans
  • Damian Pawliczak3
Bieg 7
  • Krystian Iwański1
  • Damian Boduchw
  • Piotr Gryszpiński2
  • Nikodem Bartoch3

Boduch wykluczony za spowodowanie upadku.

Bieg 6
  • Kamil Pytlewski1
  • Damian Pawliczak2
  • Rafał Karczmarzt
  • Mateusz Tonder3

Taśma Karczmarza.

Bieg 5
  • Bartosz Curzytek1
  • Krystian Iwański0
  • Marek Lutowicz2
  • Paweł Staniszewski3

ZOBACZ WIDEO Nie jest sztuką zakontraktować Grega Hancocka i skończyć jak Stal Rzeszów

Kosmetyka toru.

Bieg 4
  • Brak zawodnikans
  • Nile Tufft2
  • Wiktoria Garbowskans
  • Damian Boduch3
Bieg 3
  • Norbert Krakowiak3
  • Michał Curzytek1
  • Mateusz Tonder2
  • Bartosz Curzytek0
Bieg 2
  • Piotr Gryszpiński2
  • Patryk Wojdyło3
  • Krystian Iwański1
  • Wiktoria Garbowskans
Bieg 1
  • Nikodem Bartoch2
  • Rafał Karczmarz3
  • Damian Boduch0
  • Mateusz Bartkowiak1

ZOBACZ WIDEO Paweł Miesiąc nie ma żadnych kompleksów. Każdy wyścig pokazuje jego karierę

Relacja na podstawie Falubaz.com

 

    Komentarze (12)

    ×
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra17
    NrZawodnik1234567Suma
    1Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch233210
    2Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch03w03
    3Nile TufftN. TufftNile Tufft21014
    Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów21
    NrZawodnik1234567Suma
    4Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz3t238
    5Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak12339
    6Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski11204
    Polonia Piła Polonia Piła17
    NrZawodnik1234567Suma
    7Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński22026
    8Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewski33w39
    9Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwański101ns2
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław7
    NrZawodnik1234567Suma
    10Patryk WojdyłoP. WojdyłoPatryk Wojdyło31127
    11Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowskansnsnsns0
    12Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnikansnsnsns0
    SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań19
    NrZawodnik1234567Suma
    13Marek LutowiczM. LutowiczMarek Lutowicz233311
    14Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek13217
    15Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek01001
    Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra24
    NrZawodnik1234567Suma
    16Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder23128
    17Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak23229
    18Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak32117