Najnowsze Wyniki/Kalendarz
VII runda DMPJ w Zielonej Górze
Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra25
NrZawodnik1234567Suma
1Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak313310
2Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder12317
3Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak33028
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra18
NrZawodnik1234567Suma
4Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch02204
5Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka233311
6Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01--1
20Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch202
Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów21
NrZawodnik1234567Suma
7Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak322310
8Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka31329
9Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski1d012
Polonia Piła Polonia Piła Polonia Piła10
NrZawodnik1234567Suma
10Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński23128
11Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewskinsnsnsns0
12Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwański10012
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław13
NrZawodnik1234567Suma
13Patryk WojdyłoP. WojdyłoPatryk Wojdyło22318
14Mateusz PaniczM. PaniczMateusz Panicz12014
15Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowska010w1
SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań21
NrZawodnik1234567Suma
16Marek LutowiczM. LutowiczMarek Lutowicz233210
17Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek12014
18Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek31217
Bieg 18
  • Damian Pawliczak2
  • Wiktoria Garbowskaw
  • Norbert Krakowiak3
  • Patryk Wojdyło1

Wiktoria Garbowska nie pojawiła się na starcie.

Bieg 17
  • Jakub Osyczka3
  • Marek Lutowicz2
  • Damian BoduchRezerwa zwykła za Fabian Ragus0
  • Michał Curzytek1

Zmiana: Damian Boduch za Fabiana Ragusa.

Bieg 16
  • Paweł Staniszewskins
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Krystian Iwański1
  • Alan Szczotka2
Bieg 15
  • Alan Szczotka3
  • Damian BoduchRezerwa zwykła za Fabian Ragus2
  • Kamil Pytlewski1
  • Nikodem Bartoch0

Zmiana: Damian Boduch za Fabiana Ragusa.

Bieg 14
  • Patryk Wojdyło3
  • Piotr Gryszpiński2
  • Mateusz Panicz1
  • Krystian Iwański0
Bieg 13
  • Bartosz Curzytek1
  • Norbert Krakowiak3
  • Michał Curzytek2
  • Damian Pawliczak0
Bieg 12
  • Nikodem Bartoch2
  • Paweł Staniszewskins
  • Jakub Osyczka3
  • Piotr Gryszpiński1

ZOBACZ WIDEO W PGE Ekstralidze poza wyścigami na torze, jest też rywalizacja działaczy

Bieg 11
  • Mateusz Tonder1
  • Patryk Wojdyło2
  • Damian Pawliczak3
  • Mateusz Panicz0
Bieg 10
  • Marek Lutowicz3
  • Alan Szczotka1
  • Bartosz Curzytek0
  • Mateusz Bartkowiak2
Bieg 9
  • Mateusz Panicz2
  • Jakub Osyczka3
  • Wiktoria Garbowska0
  • Fabian Ragus1
Bieg 8
  • Piotr Gryszpiński3
  • Michał Curzytek1
  • Krystian Iwański0
  • Bartosz Curzytek2
Bieg 7
  • Kamil Pytlewski0
  • Mateusz Tonder3
  • Mateusz Bartkowiak2
  • Norbert Krakowiak1

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2019: najlepsi żużlowcy na świecie

Bieg 6
  • Fabian Ragus0
  • Bartosz Curzytek1
  • Nikodem Bartoch2
  • Marek Lutowicz3
Bieg 5
  • Wiktoria Garbowska1
  • Kamil Pytlewskid
  • Patryk Wojdyło2
  • Alan Szczotka3

Kamil Pytlewski zanotował defekt motocykla i nie ukończył wyścigu.

Bieg 4
  • Krystian Iwański1
  • Damian Pawliczak3
  • Paweł Staniszewskins
  • Mateusz Tonder2
Bieg 3
  • Michał Curzytek3
  • Mateusz Panicz1
  • Marek Lutowicz2
  • Wiktoria Garbowska0
Bieg 2
  • Mateusz Bartkowiak3
  • Piotr Gryszpiński2
  • Kamil Pytlewski1
  • Paweł Staniszewskins

Paweł Staniszewski nie wystąpi w dzisiejszych zawodach.

Bieg 1
  • Norbert Krakowiak3
  • Nikodem Bartoch0
  • Mateusz Tonder1
  • Jakub Osyczka2

TUTAJ obejrzysz transmisję z meczu Elitserien: Vetlanda Speedway - Eskilstuna Smederna!

Relacja na podstawie falubaz.com.

    Komentarze (2)

    ×
    Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra25
    NrZawodnik1234567Suma
    1Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak313310
    2Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder12317
    3Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak33028
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra18
    NrZawodnik1234567Suma
    4Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch02204
    5Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka233311
    6Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01--1
    20Damian BoduchD. BoduchDamian Boduch202
    Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów21
    NrZawodnik1234567Suma
    7Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak322310
    8Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka31329
    9Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski1d012
    Polonia Piła Polonia Piła10
    NrZawodnik1234567Suma
    10Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński23128
    11Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewskinsnsnsns0
    12Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwański10012
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław13
    NrZawodnik1234567Suma
    13Patryk WojdyłoP. WojdyłoPatryk Wojdyło22318
    14Mateusz PaniczM. PaniczMateusz Panicz12014
    15Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowska010w1
    SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań21
    NrZawodnik1234567Suma
    16Marek LutowiczM. LutowiczMarek Lutowicz233210
    17Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek12014
    18Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek31217