Najnowsze Wyniki/Kalendarz
XII runda DMPJ we Wrocławiu
SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań15
NrZawodnik1234567Suma
1Adrian WoźniakA. WoźniakAdrian Woźniak0d213
2Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek10113
3Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek33u39
Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra25
NrZawodnik1234567Suma
4Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder31127
5Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak232310
6Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak22318
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra16
NrZawodnik1234567Suma
7Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch13329
8Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka211d4
9Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01203
Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów24
NrZawodnik1234567Suma
10Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz333-9
11Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak210-3
12Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka2-136
22Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski2316
Polonia Piła Polonia Piła Polonia Piła9
NrZawodnik1234567Suma
13Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński32229
14Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwańskinsnsnsns0
15Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewskinsnsnsns0
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław17
NrZawodnik1234567Suma
16Przemysław LiszkaP. LiszkaPrzemysław Liszka332210
17Mateusz PaniczM. PaniczMateusz Paniczdw033
18Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowska21104

Francepol Falubaz Zielona Góra wygrał XII rundę DMPJ we Wrocławiu.

Bieg 18 67.69 sek.
  • Michał Curzytek3
  • Paweł Staniszewskins
  • Adrian Woźniak1
  • Piotr Gryszpiński2
Bieg 17 66.75 sek.
  • Norbert Krakowiak3
  • Przemysław Liszka2
  • Damian Pawliczak1
  • Wiktoria Garbowska0
Bieg 16
  • Kamil PytlewskiRezerwa zwykła za Mateusz Bartkowiak1
  • Nikodem Bartoch2
  • Alan Szczotka3
  • Jakub Osyczkad

Rezerwa: Pytlewski za Bartkowiaka.

Defekt Osyczki.

Kosmetyka toru.

ZOBACZ WIDEO: Rodzina chorowała razem z nim. Obiecał coś żonie

Bieg 15 67 sek.
  • Jakub Osyczka1
  • Damian Pawliczak3
  • Fabian Ragus0
  • Mateusz Tonder2
Bieg 14 69.06 sek.
  • Piotr Gryszpiński2
  • Kamil PytlewskiRezerwa zwykła za Rafał Karczmarz3
  • Krystian Iwańskins
  • Alan Szczotka1

Rezerwa: Pytlewski za Karczmarza.

Bieg 13
  • Mateusz Panicz3
  • Adrian Woźniak2
  • Wiktoria Garbowska1
  • Michał Curzyteku

Curzytek upadł i nie ukończył biegu.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob przerażony tym, co dzieje się w żużlu. Karty rozdają mechanicy

Bieg 12 65.16 sek.
  • Mateusz Tonder1
  • Mateusz Bartkowiak0
  • Norbert Krakowiak2
  • Rafał Karczmarz3
Bieg 11 67.13 sek.
  • Bartosz Curzytek1
  • Piotr Gryszpiński2
  • Michał Curzytek3
  • Krystian Iwańskins
Bieg 10
  • Przemysław Liszka2
  • Jakub Osyczka1
  • Mateusz Panicz0
  • Nikodem Bartoch3
Bieg 9 67.65 sek.
  • Krystian Iwańskins
  • Norbert Krakowiak3
  • Paweł Staniszewskins
  • Damian Pawliczak2

ZOBACZ WIDEO: Tuner o dopingu i nitro, które daje silnikom kopa

Kosmetyka toru.

Bieg 8 65.94 sek.
  • Rafał Karczmarz3
  • Wiktoria Garbowska1
  • Kamil PytlewskiRezerwa zwykła za Alan Szczotka2
  • Mateusz Paniczw

Rezerwa: Pytlewski za Szczotkę.

Panicz nie stawił się na starcie, został wykluczony.

Bieg 7 67.18 sek.
  • Fabian Ragus2
  • Bartosz Curzytek1
  • Nikodem Bartoch3
  • Adrian Woźniakd

Defekt Woźniaka.

Bieg 6
  • Damian Pawliczak2
  • Mateusz Paniczd
  • Mateusz Tonder1
  • Przemysław Liszka3

Defekt Panicza.

Bieg 5 67.38 sek.
  • Paweł Staniszewskins
  • Fabian Ragus1
  • Piotr Gryszpiński3
  • Jakub Osyczka2

ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o Kościucha. Frątczak: Pokazałem mu, kto tu rządzi

Kosmetyka toru.

Bieg 4 63.31 sek.
  • Alan Szczotka2
  • Michał Curzytek3
  • Mateusz Bartkowiak1
  • Bartosz Curzytek0

Michał Curzytek w ładnym stylu wyprzedził obu gorzowian. Z Alanem Szczotką poradził sobie tuż przed metą.

ZOBACZ WIDEO: Tuner o nienaturalnie szybkich i łamiących prawa fizyki zawodnikach

Bieg 3 64.47 sek.
  • Wiktoria Garbowska2
  • Krystian Iwańskins
  • Przemysław Liszka3
  • Paweł Staniszewskins
Bieg 2 64.84 sek.
  • Nikodem Bartoch1
  • Rafał Karczmarz3
  • Fabian Ragus0
  • Mateusz Bartkowiak2

Ragus z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1 65.41 sek.
  • Adrian Woźniak0
  • Mateusz Tonder3
  • Bartosz Curzytek1
  • Norbert Krakowiak2

ZOBACZ WIDEO: Jest sposób na ukrócenie procederu z okradaniem zawodników z kasy za bonusy

 

W drużynie z Piły pojedzie tylko Piotr Gryszpiński. Zespół nie będzie klasyfikowany.

    Komentarze (4)

    ×
    SpecHouse PSŻ Poznań SpecHouse PSŻ Poznań15
    NrZawodnik1234567Suma
    1Adrian WoźniakA. WoźniakAdrian Woźniak0d213
    2Bartosz CurzytekB. CurzytekBartosz Curzytek10113
    3Michał CurzytekM. CurzytekMichał Curzytek33u39
    Francepol Falubaz Junior Zielona Góra Francepol Falubaz Junior Zielona Góra25
    NrZawodnik1234567Suma
    4Mateusz TonderM. TonderMateusz Tonder31127
    5Norbert KrakowiakN. KrakowiakNorbert Krakowiak232310
    6Damian PawliczakD. PawliczakDamian Pawliczak22318
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra16
    NrZawodnik1234567Suma
    7Nikodem BartochN. BartochNikodem Bartoch13329
    8Jakub OsyczkaJ. OsyczkaJakub Osyczka211d4
    9Fabian RagusF. RagusFabian Ragus01203
    Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów24
    NrZawodnik1234567Suma
    10Rafał KarczmarzR. KarczmarzRafał Karczmarz333-9
    11Mateusz BartkowiakM. BartkowiakMateusz Bartkowiak210-3
    12Alan SzczotkaA. SzczotkaAlan Szczotka2-136
    22Kamil PytlewskiK. PytlewskiKamil Pytlewski2316
    Polonia Piła Polonia Piła9
    NrZawodnik1234567Suma
    13Piotr GryszpińskiP. GryszpińskiPiotr Gryszpiński32229
    14Krystian IwańskiK. IwańskiKrystian Iwańskinsnsnsns0
    15Paweł StaniszewskiP. StaniszewskiPaweł Staniszewskinsnsnsns0
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław17
    NrZawodnik1234567Suma
    16Przemysław LiszkaP. LiszkaPrzemysław Liszka332210
    17Mateusz PaniczM. PaniczMateusz Paniczdw033
    18Wiktoria GarbowskaW. GarbowskaWiktoria Garbowska21104