Najnowsze Wyniki/Kalendarz
III runda DMPJ w Gnieźnie
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno18+1
NrZawodnik1234567Suma
1Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski3w--3
2Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowskiw1-1*2+1
3Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer323311
19Szymon SzwacherS. SzwacherSzymon Szwacheru202
Abramczyk Polonia Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz9
NrZawodnik1234567Suma
4Tomasz OrwatT. OrwatTomasz Orwat1nsnsns1
5Marcel StudzińskiM. StudzińskiMarcel Studziński22318
6Mateusz JagłaM. JagłaMateusz Jagłansnsnsns0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk22
NrZawodnik1234567Suma
7Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński332311
8Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński21306
9Dominik MajchrzakD. MajchrzakDominik Majchrzak0-2-2
21Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki123
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź17+3
NrZawodnik1234567Suma
10Dawid WawrzyniakD. WawrzyniakDawid Wawrzyniak1*012*4+2
11Aleksander GrygolecA. GrygolecAleksander Grygolec2021*5+1
12Piotr PióroP. PióroPiotr Pióro21328
eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń17+1
NrZawodnik1234567Suma
13Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński331-7
14Kamil MarciniecK. MarciniecKamil Marciniec1*30-4+1
15Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski2w125
23Justin StolpJ. StolpJustin Stolpt11
MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz22+2
NrZawodnik1234567Suma
16Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek323311
17Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski32*d16+1
18Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński0302*5+1
Bieg 18 68.52 sek.
  • Kevin Fajfer3
  • Filip Nizgorski2
  • Szymon SzwacherRezerwa zwykła za Damian Stalkowski0
  • Justin StolpRezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński1
Bieg 17 68.3 sek.
  • Marcel Studziński1
  • Kamil Wieczorek3
  • Mateusz Jagłans
  • Kacper Łobodziński2
Bieg 16 68.17 sek.
  • Aleksander Grygolec1
  • Karol Żupiński3
  • Piotr Pióro2
  • Denis Zieliński0
Bieg 15 69.63 sek.
  • Denis Zieliński3
  • Mateusz Jagłans
  • Oskar RoweckiRezerwa zwykła za Dominik Majchrzak2
  • Tomasz Orwatns
Bieg 14 67.28 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński1
  • Dawid Wawrzyniak2
  • Justin StolpRezerwa zwykła za Kamil Marciniect
  • Piotr Pióro3
Bieg 13 67.07 sek.
  • Damian Lotarski1
  • Szymon SzwacherRezerwa zwykła za Damian Stalkowski2
  • Kacper Łobodziński0
  • Kevin Fajfer3
Bieg 12 68.32 sek.
  • Tomasz Orwatns
  • Aleksander Grygolec2
  • Marcel Studziński3
  • Dawid Wawrzyniak1
Bieg 11 66.72 sek.
  • Mateusz Błażykowski1
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Kevin Fajfer2
  • Kamil Marciniec0

Bieg przerwany. Nierówny start.

Bieg 10 67.35 sek.
  • Kamil Wieczorek3
  • Denis Zieliński1
  • Damian Lotarskid
  • Karol Żupiński2

Defekt Lotarskiego na drugim miejscu.

Bieg 9 68.1 sek.
  • Kamil Marciniec3
  • Marcel Studziński2
  • Filip Nizgorski1
  • Mateusz Jagłans

Wyścig bez historii.

Bieg 8 68.59 sek.
  • Dawid Wawrzyniak0
  • Kacper Łobodziński3
  • Piotr Pióro1
  • Damian Lotarski2

Lotarski powalczył z Piórą.

Bieg 7 68.73 sek.
  • Dominik Majchrzak2
  • Szymon SzwacherRezerwa zwykła za Mateusz Błażykowskiu
  • Karol Żupiński3
  • Damian Stalkowskiw

Najpierw upadł Szwacher, a później Stalkowski. Ten drugi zahaczył o koło Żupińskiego, powodując upadek swój i rywala.

Stalkowski i Żupiński wrócili do parku maszyn o własnych siłach.

Bieg 6 67.2 sek.
  • Mateusz Jagłans
  • Damian Lotarski3
  • Tomasz Orwatns
  • Kamil Wieczorek2
Bieg 5 66.65 sek.
  • Filip Nizgorskiw
  • Oskar RoweckiRezerwa zwykła za Dominik Majchrzak1
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Denis Zieliński2

Nizgorski wykluczony za ponowne utrudnianie startu.

Bieg bez historii.

Bieg 4 67.2 sek.
  • Piotr Pióro2
  • Kevin Fajfer3
  • Aleksander Grygolec0
  • Mateusz Błażykowski1

Błażykowski na dystansie minął Grygolca.

Około 100 widzów na trybunach.

Bieg 3 67.54 sek.
  • Kacper Łobodziński0
  • Kamil Marciniec1
  • Kamil Wieczorek3
  • Filip Nizgorski2

Na pierwszym łuku upadli Łobodziński i Kiełbasa. Powtórka w komplecie.

Orwat wycofał się z zawodów.

Bieg 2 67 sek.
  • Karol Żupiński3
  • Dawid Wawrzyniak1
  • Dominik Majchrzak0
  • Aleksander Grygolec2

Grygolec postraszył Żupińskiego na pierwszym łuku.

Bieg 1 65.68 sek.
  • Damian Stalkowski3
  • Tomasz Orwat1
  • Mateusz Błażykowskiw
  • Marcel Studziński2

Błażykowski wykluczony za spowodowanie upadku Orwata.

Ostrzeżenie dla Studzińskiego za utrudnianie startu.

Bieg bez historii. 

    Komentarze (7)
    ×
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno18
    NrZawodnik1234567Suma
    1Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski3w--3
    2Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowskiw1-1*2+1
    3Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer323311
    19Szymon SzwacherS. SzwacherSzymon Szwacheru202
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz9
    NrZawodnik1234567Suma
    4Tomasz OrwatT. OrwatTomasz Orwat1nsnsns1
    5Marcel StudzińskiM. StudzińskiMarcel Studziński22318
    6Mateusz JagłaM. JagłaMateusz Jagłansnsnsns0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk22
    NrZawodnik1234567Suma
    7Karol ŻupińskiK. ŻupińskiKarol Żupiński332311
    8Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński21306
    9Dominik MajchrzakD. MajchrzakDominik Majchrzak0-2-2
    21Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki123
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź17
    NrZawodnik1234567Suma
    10Dawid WawrzyniakD. WawrzyniakDawid Wawrzyniak1*012*4+2
    11Aleksander GrygolecA. GrygolecAleksander Grygolec2021*5+1
    12Piotr PióroP. PióroPiotr Pióro21328
    eWinner Apator Toruń eWinner Apator Toruń17
    NrZawodnik1234567Suma
    13Igor Kopeć-SobczyńskiI. Kopeć-SobczyńskiIgor Kopeć-Sobczyński331-7
    14Kamil MarciniecK. MarciniecKamil Marciniec1*30-4+1
    15Filip NizgorskiF. NizgorskiFilip Nizgorski2w125
    23Justin StolpJ. StolpJustin Stolpt11
    MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz22
    NrZawodnik1234567Suma
    16Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek323311
    17Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski32*d16+1
    18Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński0302*5+1