Najnowsze Wyniki/Kalendarz
XII runda DMPJ w Łodzi
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź7
NrZawodnik1234567Suma
1Piotr PióroP. PióroPiotr Pióro00nsns0
2Aleksander GrygolecA. GrygolecAleksander Grygolec1w124
3Eryk BorczuchE. BorczuchEryk Borczuch1d2d3
19Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz26
NrZawodnik1234567Suma
7Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski12-14
8Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski-2338
9Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński213-6
21Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek3328
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno19
NrZawodnik1234567Suma
10Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski3w328
11Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski02002
12Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer33129
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz16
NrZawodnik1234567Suma
13Tomasz OrwatT. OrwatTomasz Orwat233311
14Marcel StudzińskiM. StudzińskiMarcel Studziński311w5
15Mateusz JagłaM. JagłaMateusz Jagłansnsnsns0
22Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk13
NrZawodnik1234567Suma
16Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki2d013
17Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński32139
18Dominik MajchrzakD. MajchrzakDominik Majchrzak1wnsns1
23Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0
Bieg 18
  • Eryk Borczuchd
  • Mateusz Jagłans
  • Piotr Piórons
  • Tomasz Orwat3

Borczuch zdefektował na drugim miejscu.

Bieg 17
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Oskar Rowecki1
  • Maksymilian BogdanowiczRezerwa zwykła za Filip Nizgorski2
  • Dominik Majchrzakns
Bieg 16
  • Mateusz Błażykowski0
  • Damian Lotarski1
  • Kevin Fajfer2
  • Marcin Turowski3
Bieg 15
  • Marcin Turowski3
  • Filip Nizgorski0
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Kacper Łobodziński2
  • Maksymilian BogdanowiczRezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa1
Bieg 14
  • Tomasz Orwat3
  • Damian Stalkowski2
  • Marcel Studzińskiw
  • Kevin Fajfer1

Studziński przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 13
  • Denis Zieliński3
  • Piotr Piórons
  • Dominik Majchrzakns
  • Eryk Borczuch2
Bieg 12
  • Kamil Kiełbasa1
  • Mateusz Błażykowski0
  • Maksymilian BogdanowiczRezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński2
  • Damian Stalkowski3
Bieg 11
  • Aleksander Grygolec2
  • Tomasz Orwat3
  • Eryk Borczuchd
  • Marcel Studziński1
Bieg 10
  • Oskar Rowecki0
  • Marcin Turowski2
  • Denis Zieliński1
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Damian Lotarski3
Bieg 9
  • Marcel Studziński1
  • Igor Kopeć-Sobczyński3
  • Mateusz Jagłans
  • Filip Nizgorski2

Pióro zrezygnował z dalszej jazdy. Ma problemy sprzętowe.

Bieg 8
  • Damian Stalkowskiw
  • Dominik Majchrzakw
  • Kevin Fajfer3
  • Denis Zieliński2

Upadek Majchrzaka. Jest niezdolny do dalszej jazdy.

W powtórce Stalkowski przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 7
  • Kacper Łobodziński3
  • Aleksander Grygolec1
  • Damian Lotarski2
  • Piotr Pióro0
Bieg 6
  • Filip Nizgorski1
  • Denis Zieliński3
  • Kamil Kiełbasa2
  • Oskar Roweckid
Bieg 5
  • Mateusz Jagłans
  • Kacper Łobodziński1
  • Tomasz Orwat2
  • Kamil WieczorekRezerwa zwykła za Marcin Turowski3
Bieg 4
  • Kevin Fajfer3
  • Eryk Borczuch1
  • Mateusz Błażykowski2
  • Aleksander Grygolecw

Taśma nierówno poszła w górę, po czym upadł Grygolec.

W drugiej odsłonie Grygolec spowodował upadek Borczucha. Do zdarzenia doszło na pierwszym łuku.

Grygolec wykluczony z powtórki. Borczuch zdolny do dalszej jazdy.

Nierówny start. Ostrzeżenie dla Błażykowskiego.

Bieg 3
  • Dominik Majchrzak1
  • Marcel Studziński3
  • Oskar Rowecki2
  • Mateusz Jagłans

Jagła przedstawił zwolnienie lekarskie.

Bieg 2
  • Damian Lotarski1
  • Damian Stalkowski3
  • Kacper Łobodziński2
  • Mateusz Błażykowski0
Bieg 1
  • Piotr Pióro0
  • Kamil Kiełbasa2
  • Aleksander Grygolec1
  • Igor Kopeć-Sobczyński3

    Komentarze (15)

    Orzeł Łódź Orzeł Łódź7
    NrZawodnik1234567Suma
    1Piotr PióroP. PióroPiotr Pióro00nsns0
    2Aleksander GrygolecA. GrygolecAleksander Grygolec1w124
    3Eryk BorczuchE. BorczuchEryk Borczuch1d2d3
    19Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz26
    NrZawodnik1234567Suma
    7Damian LotarskiD. LotarskiDamian Lotarski12-14
    8Marcin TurowskiM. TurowskiMarcin Turowski-2338
    9Kacper ŁobodzińskiK. ŁobodzińskiKacper Łobodziński213-6
    21Kamil WieczorekK. WieczorekKamil Wieczorek3328
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno19
    NrZawodnik1234567Suma
    10Damian StalkowskiD. StalkowskiDamian Stalkowski3w328
    11Mateusz BłażykowskiM. BłażykowskiMateusz Błażykowski02002
    12Kevin FajferK. FajferKevin Fajfer33129
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz16
    NrZawodnik1234567Suma
    13Tomasz OrwatT. OrwatTomasz Orwat233311
    14Marcel StudzińskiM. StudzińskiMarcel Studziński311w5
    15Mateusz JagłaM. JagłaMateusz Jagłansnsnsns0
    22Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk13
    NrZawodnik1234567Suma
    16Oskar RoweckiO. RoweckiOskar Rowecki2d013
    17Denis ZielińskiD. ZielińskiDenis Zieliński32139
    18Dominik MajchrzakD. MajchrzakDominik Majchrzak1wnsns1
    23Brak zawodnikaB. zawodnikaBrak zawodnika0