Najnowsze Wyniki/Kalendarz
XII runda DMPJ w Tarnowie
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów21
NrZawodnik1234567Suma
1Mateusz CierniakM. CierniakMateusz Cierniak233-8
2Dawid RempałaD. RempałaDawid Rempała0-123
3Przemysław KoniecznyP. KoniecznyPrzemysław Konieczny13-37
19Mateusz GzylM. GzylMateusz Gzyl0213
Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin28
NrZawodnik1234567Suma
4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart13239
5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr333312
6Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow22127
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils16
NrZawodnik1234567Suma
7Elvis AvgucevicsE. AvgucevicsElvis Avgucevics12306
8Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinski32218
9Rudolfs SprogisR. SprogisRudolfs Sprogis02w02
forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa26
NrZawodnik1234567Suma
10Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki22026
11Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak331310
12Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski233210
Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice11
NrZawodnik1234567Suma
13Mateusz PacekM. PacekMateusz Pacekdd123
14Marcel KrzykowskiM. KrzykowskiMarcel Krzykowski201-3
15Krystian StefanówK. StefanówKrystian Stefanów311-5
23Dawid KołodziejD. KołodziejDawid Kołodzieju00
Wilki Krosno Wilki Krosno Wilki Krosno6
NrZawodnik1234567Suma
16Patryk ZielińskiP. ZielińskiPatryk Zielińskitdw00
17Mateusz MajcherM. MajcherMateusz Majcher1d113
18Łukasz SzczęsnyŁ. SzczęsnyŁukasz Szczęsny11013
Bieg 18
  • Przemysław Konieczny3
  • Dawid KołodziejRezerwa zwykła za Krystian Stefanów0
  • Mateusz GzylRezerwa zwykła za Mateusz Cierniak1
  • Mateusz Pacek2
Bieg 17
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Patryk Zieliński0
  • Maciej Kuromonow2
  • Łukasz Szczęsny1
Bieg 16
  • Jakub Miśkowiak3
  • Elvis Avgucevics0
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Daniił Kołodinski1
Bieg 15
  • Daniił Kołodinski2
  • Maciej Kuromonow1
  • Rudolfs Sprogis0
  • Wiktor Lampart3
Bieg 14
  • Mateusz Pacek1
  • Mateusz Świdnicki2
  • Dawid KołodziejRezerwa zwykła za Marcel Krzykowskiu
  • Bartłomiej Kowalski3

Upadek Kołodzieja na pierwszym łuku trzeciego okrążenia.

Bieg 13
  • Mateusz Majcher1
  • Mateusz Cierniak3
  • Łukasz Szczęsny0
  • Mateusz GzylRezerwa zwykła za Przemysław Konieczny2
Bieg 12
  • Wiktor Lampart2
  • Jakub Miśkowiak1
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Mateusz Świdnicki0
Bieg 11
  • Dawid Rempała2
  • Mateusz Pacekd
  • Przemysław Konieczny3
  • Marcel Krzykowski1
Bieg 10
  • Patryk Zielińskiw
  • Daniił Kołodinski2
  • Mateusz Majcher1
  • Elvis Avgucevics3

Zieliński wykluczony za drugie ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Bieg 9
  • Marcel Krzykowski0
  • Wiktor Trofimow jr3
  • Krystian Stefanów1
  • Maciej Kuromonow2
Bieg 8
  • Mateusz Świdnicki2
  • Łukasz Szczęsny1
  • Bartłomiej Kowalski3
  • Mateusz Majcherd
Bieg 7
  • Rudolfs Sprogisw
  • Dawid Rempała1
  • Elvis Avgucevics2
  • Mateusz Cierniak3

Na drugim łuku Sprogis wjechał w Cierniaka i został wykluczony.

Bieg 6
  • Maciej Kuromonow2
  • Mateusz Majcher1
  • Wiktor Lampart3
  • Patryk Zielińskid
Bieg 5
  • Krystian Stefanów1
  • Rudolfs Sprogis2
  • Mateusz Pacekd
  • Daniił Kołodinski3
Bieg 4
  • Bartłomiej Kowalski2
  • Przemysław Konieczny1
  • Jakub Miśkowiak3
  • Mateusz GzylRezerwa zwykła za Dawid Rempała0
Bieg 3
  • Łukasz Szczęsny1
  • Marcel Krzykowski2
  • Patryk Zielińskit
  • Krystian Stefanów3

Zieliński dotknął taśmy.

Bieg 2
  • Elvis Avgucevics1
  • Mateusz Świdnicki2
  • Rudolfs Sprogis0
  • Jakub Miśkowiak3
Bieg 1
  • Mateusz Cierniak2
  • Wiktor Lampart1
  • Dawid Rempała0
  • Wiktor Trofimow jr3

Lampart ścigał Cierniaka.

Trwa oczekiwanie na lekarza.

Za 10 minut początek zawodów.

    Komentarze (5)

    Unia Tarnów Unia Tarnów21
    NrZawodnik1234567Suma
    1Mateusz CierniakM. CierniakMateusz Cierniak233-8
    2Dawid RempałaD. RempałaDawid Rempała0-123
    3Przemysław KoniecznyP. KoniecznyPrzemysław Konieczny13-37
    19Mateusz GzylM. GzylMateusz Gzyl0213
    Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin28
    NrZawodnik1234567Suma
    4Wiktor LampartW. LampartWiktor Lampart13239
    5Wiktor Trofimow jrW. Trofimow jrWiktor Trofimow jr333312
    6Maciej KuromonowM. KuromonowMaciej Kuromonow22127
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils16
    NrZawodnik1234567Suma
    7Elvis AvgucevicsE. AvgucevicsElvis Avgucevics12306
    8Daniił KołodinskiD. KołodinskiDaniił Kołodinski32218
    9Rudolfs SprogisR. SprogisRudolfs Sprogis02w02
    forBET Włókniarz Częstochowa forBET Włókniarz Częstochowa26
    NrZawodnik1234567Suma
    10Mateusz ŚwidnickiM. ŚwidnickiMateusz Świdnicki22026
    11Jakub MiśkowiakJ. MiśkowiakJakub Miśkowiak331310
    12Bartłomiej KowalskiB. KowalskiBartłomiej Kowalski233210
    Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice11
    NrZawodnik1234567Suma
    13Mateusz PacekM. PacekMateusz Pacekdd123
    14Marcel KrzykowskiM. KrzykowskiMarcel Krzykowski201-3
    15Krystian StefanówK. StefanówKrystian Stefanów311-5
    23Dawid KołodziejD. KołodziejDawid Kołodzieju00
    Wilki Krosno Wilki Krosno6
    NrZawodnik1234567Suma
    16Patryk ZielińskiP. ZielińskiPatryk Zielińskitdw00
    17Mateusz MajcherM. MajcherMateusz Majcher1d113
    18Łukasz SzczęsnyŁ. SzczęsnyŁukasz Szczęsny11013
    DyscyplinaŻużel
    RozgrywkiDMPJ
    LokalizacjaTarnów
    GrupaGrupa 4
    StadionStadion Miejski w Tarnowie
    Data i godzina26 Czerwca 2019, 16:30

    DMPJ