Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bartosz Zmarzlik wyciąga się jak guma. Nauczył się tego od Tomasza Golloba

- Trochę cierpliwości i będziemy mieli kolejnego mistrza świata, Polaka - prognozuje Władysław Komarnicki. Honorowy prezes Stali Gorzów ma oczywiście na myśli Bartosza Zmarzlika, który podąża drogą wyznaczoną przez jego mentora, Tomasza Golloba.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (3):

 • Docent Zgłoś
  Komentujesz wczorajszą wypowiedź W. Komarnickiego, więc wskaż, w którym momencie "wywyższył się"? Powiedział, że B. Zmarzlik, dzięki TOMASZOWI GOLLOBOWI jest w tym miejscu swej
  Czytaj całość
  kariery. I co było nagannego, że napomknął o braku szczęścia Bartka? Tak Cię to zbulwersowało? Na koniec polecam słownik ortograficzny. Prawidłowa forma: ZAROBIŁBYŚ. Cząstkę -by z osobowymi formami czasownika piszemy łącznie:-)
  • real_M Zgłoś
   Władek a Chomskiemu o tym robieniu torów to już mówiłeś?
   • StorM7 Zgłoś
    Temu Panu to już dawno ktoś powinien powiedzieć, żeby się nie kompromitował.Wywyższa się na każdym kroku i podkreśla, że to dzięki niemu wszyscy w Stali Gorzów robią takie super
    Czytaj całość
    wyniki. No i o jakim szczęściu Pan mówisz ?Szczęście to było dla Pana, że w odpowiednim czasie pan się znalazłeś na stadionie, bo przecież bez tego szczęścia nie zarobił byś Pan tyle kasy na budowie stadionu.Przestań Pan już włazić przed kamery, nie pokazuj się Pan już z tym cygarem na stadionie i pozwól, żeby obecny zarząd (bez Pana wychylania się przed szereg) spokojnie pracował.Może Pan nie zauważył, ale Pana czas już minął.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL