Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ofiara: Motor może rywalizować z GKM-em o utrzymanie

- Wcale nie jest powiedziane, że ten skazywany na pożarcie Motor na pewno spadnie z ligi. Historia sportu zna przypadki zawodników, czy drużyn będących w beznadziejnej sytuacji, które wychodziły z opresji - mówi Przemysław Ofiara z Super Expressu.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (20):

 • dkfranek Zgłoś
  Na "tu i teraz", patrząc na składy, to powiedzieć że Motor utrzyma się w EL, to tak jak by powiedzieć że GKM będzie mistrzem polski. Chciał bym, jako kibic GKM, ale staram się
  Czytaj całość
  myśleć racjonalnie. Szczytem marzeń było by wejście do PO, ale nikt tego zadania nam nie ułatwi. Szanuje Motor za to czego ostatnio dokonali, ale obawiam się że "wysokie skoki to jeszcze nie latanie." Realne szanse mógł by dać jeszcze "niedobry wujek z Ameryki", ale upór działaczy (który w tej kwestii sobie wysoce cenię) może działać na niekorzyść klubu. Jeśli Motor wygra w pierwszej kolejce z GKM to będzie znaczyło dokładnie NIC. Motor musi wygrywać z wszystkimi u siebie, ale o to już będzie trudniej. Nie porównujmy tych dwóch drużyn, bo przecież tak jak mogą zaskoczyć zawodnicy Motoru, tak samo mogą zaskoczyć z GKM. To tylko sport i wygrywają lepsi, dlatego zostawmy to zawodnikom.
  • GKM..19 Zgłoś
   Jeszcze raz powtórze ,tak słabej druzyny jak Lublin nie było nigdy w EE ,tylko taki cep jak Ofiara może w to watpić ,ale to z niewiedzy.
   • billy Zgłoś
    Jeszcze 1.5 miesiąca i zaczną pyrkać..... To najważniejsze :)A nie tam jakieś ofiary słuchać
    • Maciej Raczkowski Zgłoś
     Ja kuźwa nie wytrzymam, wszyscy jasnowidze typuja GKM na 7 miejscu lub spadek z EL. Jeszcze ma tego dokonać Motor ha
     • billy Zgłoś
      Ofiarą.... Nazwisko dużo mówi :)
      • PawulonŁódź Zgłoś
       Koziołki powodzenia zycze i utrzymania. GKMowi play off. Sprawcie niespodzianki.
       • niewiasty z castingu Zgłoś
        Dajecie "Koziołki"! Czas spuścić z ligi "zielone stoliki" xD Teraz Grudziądz, a później "meTaliki", albo i odwrotnie! Kolejność dowolna, ale czas oczyścić ligę od zielonego sukna!
        • zulew Zgłoś
         Trzeba pamiętać, że GKM się wzmocnił. Wygrać w Grudziądzu, dla każdego zespołu, tym razem wraz z Lesznem, będzie sztuką. Gdyby jeszcze miał juniorów, to spokojnie zespół na PO.
         • 4U Zgłoś
          I juz napinania, trzymam kciuki za Lublin. Jeszcze nie było sytuacji w elidze by ktoś stabilny finansowo miał tak slaby skład. Zawsze to bylo pokłosie braku kasy. A co za tym idzie jak
          Czytaj całość
          chlopaki dostaną dobry sprzęt (w co nie wątpię) jeszcze nie jeden się zdziwi. Co prawda kasy bym na to nie postawił ale coś czuje że eliga w Lublinie będzie dłużej jak rok.
          • GKM88 Zgłoś
           co Wam powiem, to Wam powiem, tor zweryfikuje, nic dodać, nic ująć. Ofiara jest tylko jedna...
           Wszystkie komentarze (20)

           Komentarze (20)

           ×
            Wszystkie komentarze (20)
            PRZEJDŹ NA WP.PL