Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Mark Loram

PGE Ekstraliga przygotowała nowy cykl wideo Wielcy Speedwaya. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek i Maciej Janowski wspominają w nim najlepszych żużlowców w historii tej dyscypliny. W drugiej odsłonie bohaterem jest legenda brytyjskiego żużla - Mark Loram. Wspólne zdjęcie Bartosza Zmarzlika z Brytyjczykiem w czasach jazdy w szkółce, zawodnik robiący show dla Patryka Dudka. Wspomnienia gości materiału nie są związane z bezpośrednimi spotkaniami na torze, jednak żużlowcy cyklu FIM SGP wypowiadają się ciepło o Marku Loramie. Co powiedział Maciej Janowski o występach mistrza Świata, gdyby obowiązywała obecna obecna punktacja?

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (3):

 • POLONISTA Z KRWI I KOŚCI Zgłoś
  Mark to super gościu i wirtuoz speedwaya był. Kapitalnie prowadził motocykl, wykonując świetne szarże na całyn torze! Poezja... ;)
  • Tomek B. Zgłoś
   Mark Loram- jeden z moich ulubionych zawodników z dzieciństwa. Podobnie jak Per Jonsson. Po tragicznym wypadku Pera zajął jego miejsce w Apatorze. Nie było łatwo to zastąpić ale Mark
   Czytaj całość
   dał radę. Swoją walecznoscią zyskał sobie wtedy wielu kibiców w Toruniu. A później myślę że i w całej Polsce. Obok Screena jeden z najbardziej walecznych zawodników tamtych lat. Oni wjeżdżali wszędzie.
   • Lukim81Pomorskie-Śląskie Zgłoś
    Mark Loram i na myśl od razu przychodzi IMŚ który nie wygrał żadnego cyklu GP.W życiu prywatnym doznał tragedii gdy w 2011r w wypadku samochodowym zginął jego syn.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL