Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużel. Dariusz Śledź zabrał głos w sprawie braci Curzytków i szkolenia w Sparcie

Zimą długo trwała saga związana z braćmi Michałem i Bartoszem Curzytkami. Długo nie było wiadomo, gdzie młodzi zawodnicy będą kontynuować kariery. Choć początkowo wydawało się, że trafią do Apatora Toruń, to ostatecznie związali się umowami z Betard Spartą Wrocław. Dariusz Śledź, trener wicemistrza Polski, w magazynie "Bez Hamulców" emitowanym w Wirtualnej Polsce, odpowiedział, czy Sparta jest dla nich dobrym miejscem. Tłumaczył także, dlaczego wrocławski klub ma takie problemy ze szkoleniem. Ostatnim wychowankiem WTS-u, który prezentuje wysoki poziom, jest Maciej Janowski.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (2):

 • omen Zgłoś
  Sparta to hiena i oszust który żeby nie płacić kar w ubiegłym roku do licencji Gzyla z Tarnowa wystawili! To jest profesjonalizm szkolenia. To Taka dama w o.... ch majtkach.
  Czytaj całość
  Profesjonalizm z Darbolem pokazali.
  • leonidaswro Zgłoś
   Panie red. O.! Dobrze, że jest KSUL, bo nie miałby pan argumentów. Ostatni Klasowy Wychowanek (OKW) w Gorzowie - Zmarlik, OKW w ZG - Dudek, OKW w Rybniku - Woryna, OKW w Grudziądzu -
   Czytaj całość
   Buczkowski, OKW w OKW w Lublinie - ?, OKW W Częstochowie - ? - tylko nie piszcie, ze Drabik, bo tam jedynie zdał licencję, tak jak Hampel w Pile. Nie licząc Smektały najkrótszy seniorski staż ma chyba Woryna a po nim Zmarzlik. Pozostali są w wieku porównywalnym z Magiciem lub starsi (Buczek). Mimo to Pan Red. O. widzi tylko źdźbło w oku Sparty.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL