Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużel. Dlaczego ROW nie chce sięgnąć jeszcze po Tungate'a albo Kułakowa?

PGG ROW Rybnik sporo rotuje w tym roku składem, choć nie przynosi to spodziewanych efektów. Po kilka punktów zwykle przywozi "gość" w osobie Adriana Miedzińskiego, ale nie są to wyniki, które zrobiłyby spodziewaną różnicę. Wobec tego pojawia się pytanie, dlaczego klub nie sięgnie np. po najskuteczniejszego zawodnika eWinner 1. Ligi - Wiktora Kułakowa z eWinner Apatora Toruń lub równie skutecznego Rohana Tungate'a z Orła Łódź. Na te pytania odpowiedział Jarosław Dymek, kierownik ROW-u, który był goście Jarosława Galewskiego w Magazynie Bez Hamulców.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (5):

 • JARASS Zgłoś
  Są dwie możliwości,albo prezes Mrozek jest na tyle mało z orientowany w Eligowym żużlu by wierzyć w to, że skład zawodników których zebrał przed sezonem podoła utrzymaniu w Elidze
  Czytaj całość
  ,alba zawierzył osobom z otoczenia,którzy mu błędnie podpowiadali.Przecież nawet Lambert (który im jako jedyny wypalił) nie był brany na lidera drużyny!To nie miało prawa się udać.Szczęśliwie dla ROW'u się zdarzyło,że i Gorzów i Grudziądz mają problemy ze swoimi liderami,ale oni przynajmniej ich mają,i kwestią czasu jest kiedy wrócą do formy.
  • XXI Zgłoś
   Czego baranie usuwasz bo prawda. Toruń to bazar wypożyczalnia już trzech jeżdzi w EL. Jak tak to Toruń wrzucić a teraz co za cyrk jest.
   • Tomek z Bamy Zgłoś
    Gala,Ty o zuzlu masz pojecie jak Olkowicz,Ryczel,Slak,Feddek,Majewski,Hynek,Gasior,Czosnek,Cugowski,Paczpan i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze
    Czytaj całość
    Piotr Swist ma tytul IMP seniorow. Laiki i pikniki.
    • Boski Lolo Zgłoś
     Pavlic jest wolny
     • GKMJA Zgłoś
      Bo Kułakow dawno powiedział ,ze nigdzie nie idzie
      Wszystkie komentarze (5)

      Komentarze (5)

      ×
      PRZEJDŹ NA WP.PL