Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużel. Magazyn Bez Hamulców. Lampart, Polny i Smektała gośćmi Ostafińskiego!

Wiktor Lampart (Motor Lublin), Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno), Maciej Polny i Jacek Frątczak byli gośćmi Dariusza Ostafińskiego w czwartkowym Magazynie Bez Hamulców. Z Maciejem Polnym z firmy SpeedwayEvents Dariusz Ostafiński porozmawiał m.in. o zbliżającym się wielkimi krokami PGE IMME, bez przerwy rosnącej randze tej imprezy oraz pierwszych, nieśmiałych podchodach na giełdzie transferowej. Zawody już w tę sobotę na Motoarenie w Toruniu. W loży prasowej mieszanka wybuchowa: przebojowy i niezwykle zdolny Michał Mitrut z Eleven i Mateusz Kędzierski, czyli wschodząca gwiazda stacji Canal+.

 Speedway.TV
Speedway.TV
na Facebooku.

Komentarze (3):

 • RECON_1 Zgłoś
  A te wykrzyknik na koncu tytulu to po co?
  • adamo rybnik Zgłoś
   po uj oglądać gooowno spłodzone przez frajera, który usuwa merytoryczne (ZGODNE Z REGULAMINEM) komentarze ?
   • Staloviak Zgłoś
    Otworze szampana kiedy ktos panu O w koncu podziekuje za plecenie bzdur. Wsadzanie nie swoich slow w usta, podchwytliwe pytania, ciagniecie za jezyk, demotywacyjne pytania i
    Czytaj całość
    stwierdzenia,wymyslanie na sile negatywizmow... az glowa boli od sluchania. Trzymaj sie Wiktor.... szacunek za wegetarianizm, disuj ostro niedowiarkow starych dziadow przyspawanych do przedepokowych nawykow zywieniowych. Wegetarianizm i Weganizm jest coraz bardziej popularny w spoleczenstwie i w sportach rowniez silowych. W polsce spadlo spozycie miesa na osobe o 20% wzgledem 2018 takze odchodzimy od niezdrowych nawykow. Jestes Wiktor wyznacznikiem nowych trendow i najlepszym dowodem na pozytywy twojego zywienia i sposobu na zdrowe zycie. Dzieki za bycie Naszym wege abasadorem.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL